Jdi na obsah Jdi na menu
 


doplňky k plenám

22. 5. 2007

SEPARAČNÍ PLENY

odvádí vlhkost od pokožky děťátka, chrání plenu před velkým znečištěním. Pokakanou separačku můžete spláchnout do záchodu (pouze biologicky odbouratelné) či vyhodit do koše.Počůrané separační vložky můžete několikrát vyprat, než se roztrhají. Fleecové jsou pratelné.
Bambino MioObrazekrozložitelné
Popoliny- viskozaObrazekvhodné pro děti s tužší stolicí. Jsou širší, než celulozové. Jsou rozložitelné.
Popoliny- celulózaObrazekjsou velmi měkké a mají velkou sací schopnost  - jsou vhodné  při řídké stolici kojenců). Jsou rozložitelné.
Imse BabyObrazek

Krátké jednorázové separační vložky, vhodné pro novorozence a malé děti. Jsou vhodné i do velmi malých plen. Přibližné rozměry jedné separační vložky:šířka: 20 cm , délka: 28 cm. Materiál: 98% papír, 2% viskóza. Biologicky odbouratelný materiál.

Imse BatoleObrazekDlouhé jednorázové separační vložky, vhodné pro větší děti.Přibližné rozměry jedné separační vložky:Šířka: 20 cm, délka: 39 cm. Materiál: 98%papír, 2%viskóza. Biologicky odbouratelný materiál
Fleecové Tots Bots
Fleecové Haipa DaipaObrazekI když je mokrý, působí fleece na dotek suše, je prodyšný. Je vyrobena z velmi kvalitního microfleecu (100% PES), který se nežmolkuje. Lze ji prát na 40°C, ale nesmí se žehlit. Snadno se pere v ruce a velmi dobře schne.

VKLÁDACÍ  PLENY

Popoliny- flanel
Popoliny- froté
Popoliny froté organic
Popoliny Komfort
Konopná
Nature Babies mikrofroté
Haipa-Daipa
Tots Bots- froté s fleecem
Tots Bots- bambusová
Ellas house- dlouhá
Mommy´s touch- dvojtá
Ellas house- konopná
 

Náhledy fotografií ze složky Doplňky k plenám

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář